Żywioły saszy

Fenomenalny cykl powieści kryminalnych autorstwa bestsellerowej polskiej pisarki!

Żywioły Saszy” czyli bestsellerowa teatrologia autorstwa Katarzyny Bondy, którą każdy miłośnik kryminałów musi przeczytać! 

Żywioły Saszy” to fenomenalna seria powieści kryminalnych autorstwa Katarzyny Bondy. Cykl składa się z czterech następujących tomów: “Pochłaniacz POWIETRZE” (2014), “Okularnik ZIEMIA” (2015), “Lampiony OGIEŃ” (2016) oraz “Czerwony pająk WODA” (2018), które opowiadają o losach profilerki kryminalnej.

“Pochłaniacz POWIETRZE”, czyli pierwszy tom, który otwiera cały cykl, zaczyna się od zaginięcia zimą 1993 roku dwójki nastolatków. Dwadzieścia lat po tym tajemniczym wydarzeniu główną bohaterkę całego cyklu odwiedza Paweł Bławicki, który prosi Saszę o pomoc. Profilerka zgadza się pomóc mężczyźnie i odkrywa, że sprawa Bławickiego jest powiązane ze sprawą z 1993 roku.

“Okularnik ZIEMIA” (2015) w tym tomie Sasza Załuska wypoczywa na Podlasiu. Jednak profilerka nie może zbyt długo cieszyć się błogim spokojem. Panna Młoda zostaje porwana, w lesie odnajdywane są ludzkie szczątki, więc Sasza musi przerwać swój urlop.

W przedostatnim tomie, który zatytułowany jest “Lampiony OGIEŃ” (2016), główna bohaterka całego cyklu musi zmierzyć się z demonami przeszłości oraz powstrzymać podpalacza.

“Czerwony pająk WODA” (2018) to finałowa powieść, w której Sasza Załuska musi odnaleźć swoją porwaną córkę i odkryć co ma wspólnego porwanie jej dziecka z tajemniczym samobójstwem jej dawnego przełożonego.

Katarzyna Bonda, czyli wybitna polska pisarka, której dzieła uwielbiają wszyscy miłośnicy powieści kryminalnych! 

Twórczyni “Żywiołów Saszy”, czyli Katarzyna Bonda urodziła się w 1977 roku w Białymstoku. Ta bestsellerowa polska autorka powieści kryminalnych stworzyła między innymi takie dzieła jak: “Sprawa Niny Frank” (2007), “Tylko martwi nie kłamią” (2010), “Florystka” (2012), “Pochłaniacz POWIETRZE” (2014), “Okularnik ZIEMIA” (2015), “Lampiony OGIEŃ” (2016), “Czerwony pająk WODA” (2018) oraz “Nikt nie musi wiedzieć” (2021). Warto wspomnieć, że za swoją pierwszą powieść, która zatytułowana była “Sprawa Niny Frank” artystka została nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru.

 

Daniel

View more posts from this author